راهنمای خرید از بازرگانی شادی

به نام خدا

_  تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به بازرگانی شادی می باشد.


بازرگانی شادی ضمانت خرید شما می باشد

اطلاعات تماس:

تلفن :                              09120243932

مدیریت :                       Management@shadibc.ir

انفورماتیک :                Info@shadibc.ir

فروش :                           Sales@shadibc.ir

مالی :                                Financial@shadibc.ir 

بازرگانی :                       Commercial@shadibc.ir

مارکتینگ :                    Marketing@shadibc.ir

آدرس اینترنتی :       https://shadibc.ir

دفتر مرکزی شرکت: میدان هفتم تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه یکم ، پلاک چهار، بازرگانی شادی